Jesteś tutaj:

o nas

DEKADA

jakości

w GRYFNENABYTKI

Główną naszą działalnością to tworzenie gotowych produktów począwszy od projektu aż do jego realizacji. Specjalizujemy się głownie w meblach kuchennych, zabudów szaf, wnęk zwracając szczególna uwagę na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Naszą ofertę uzupełniają również stoły kuchenne, gościnne, konferencyjne.

Jesteśmy dla Was, aby tworzyć

Nowoczesne, funkcjonalne, ponadczasowe Meble. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby każda chwila spędzona w domu czy pracy była wspaniała. Inni uczą się od Nas, bo tworzymy z pasją. Stawiamy na jakość i jeszcze raz jakość, dlatego wykorzystujemy najwyższej klasy materiały dostępne na rynku.

PRODUKCJA I PROJEKTOWANIE

MEBLE KUCHENNE | SZAFY | WNĘKI | STOŁY

Jesteśmy profesjonalistami. Działamy w całej Polsce, główna siedziba mieści się na śląsku w Katowicach.
DARMOWA WYCENA I PROJEKT
Bardzo często projekty wykonujemy zupełnie za darmo, dojeżdżamy do klienta ustalając wspólnie dogodny termin.
DOGODNE PŁATNOŚCI
Za wszystkie nasze usługi pobieramy zaliczki celem zabezpieczenia zakupu materiałów, transportu oraz przygotowania do produkcji. Są one uzależnione od projektu, końcowej kwoty, terminu realizacji.
BEZPIECZNY MONTAŻ
Większość usług montażowych realizujemy już podczas produkcji, aby zminimalizować Państwa czas. Wszystkie produkty są starannie przygotowane do transportu i zabezpieczone.
SZYBKA REALIZACJA
Staramy się gospodarować czasem optymalnie jak tylko się da. Czas realizacji naszych produktów dostosowujemy do potrzeb klienta jeżeli jest to tylko możliwe.
KLIENCI O NAS

Realizacja zgodna z projektem oraz zamówieniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli. Pozdrawiam serdecznie Anna

Dziękuję bardzo za przygotowanie projektu i dobre rady, już wiem, że mały metraż kuchni to nie przeszkoda, aby była funkcjonalna i ładna. Pozdrawiam Marta z Katowic.

Profesjonalne podejście do klienta a w tych czasach to rzadkość, fakt okres oczekiwania był nieco dłuższy, ale było warto. Z pozdrowieniami Kamil

Realizacja zamówienia zgodnie z naszymi wytycznymi. Kilkugodzinne opóźnienie w transporcie a cała reszta bez zastrzeżeń. Agata i Marcin.