Jesteś tutaj:

dostawy

Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy uzależniony jest od gabarytu i wagi produktu, sposobu dostawy oraz lokalizacji. Przy zakupach online, na etapie „złóż zamówienie”, po wprowadzeniu kodu pocztowego dostawy, transport naliczy się automatycznie do wybranych produktów. Przy zakupach powyżej 30 tysięcy, transport jest darmowy. Na każde pytanie związane z ustaleniem kwoty dostawy odpowiedzą również Handlowcy.

Czy wysyłamy meble za granicę?

Tak, w celu ustalenia szczegółów zamówienia zagranicznego zapraszamy do kontaktu, można skorzystać z formularza.

Ile kosztuje wysyłka zagraniczna?

Koszt dostawy uzależniony jest od gabarytu i wagi produktu, sposobu dostawy oraz lokalizacji. W celu ustalenia szczegółów kosztu dostawy zapraszamy również do kontaktu mailowego, najlepiej skorzystać z formularza.

Czy w cenę kosztów dostawy wliczona jest usługa wniesienia?

Nie, usługa wniesienia i złożenia mebli ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeby. Kwota uzależniona jest od wielkości zamówienia, miejsca wniesienia i sposobu dostawy.

Jakimi firmami jest dostarczany towar?

Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi oraz z zewnętrzną firmą transportową. Posiadamy również własny, firmowy transport. W przypadku chęci uzyskania informacji o transporcie jakim zostanie dostarczone zamówienie, prosimy kontaktować się z naszym działem dostaw.

Czy kierowcy kontaktują się przed dostawą?

Tak, przekazujemy kierowcom kontakt do Klienta, którzy kontaktują się w dniu dostawy.

Funkcjonalna kuchnia
10 ważnych zasad przy projektowaniu kuchni.
Kuchnia twoich marzeń!
Tak z nami to możliwe! Zaprojektujemy i doradzimy. Zapraszamy
Szafy, wnęki, sypialnie
Wykorzystaj maksymalnie dostępną przestrzeń.